Yhteystiedot

 

Työhuoneen yhteystiedot

Osoite: Kuoppamäentie 1, 33800 Tampere
Puhelinnumero: 044 0255066
Email: hengari@hengari.net
 

Tekijät

 
 Elina Vättö  Pukusuunnittelut ja puvustukset; teatteri, tanssi, elokuva ja ooppera 040 5812718 elina@hengari.net

Elina Vättö

Pukusuunnittelut ja puvustukset; teatteri, tanssi, elokuva ja ooppera
040 5812718
elina@hengari.net

 Kaisu Luomajärvi  Teatteriompelut, eläin- ja hahmopuvut 040 5182767 kaisu@hengari.net

Kaisu Luomajärvi

Teatteriompelut, eläin- ja hahmopuvut
040 5182767
kaisu@hengari.net

 Sari Vaittinen  Teatteriompelut, vaatturin työt 050 5352659

Sari Vaittinen

Teatteriompelut, vaatturin työt
050 5352659

 Silja Kaarne  Teatteriompelut, morsius- ja juhlapuvut, vaatturin työt, pukijan työt 040 5196754 silja@hengari.net

Silja Kaarne

Teatteriompelut, morsius- ja juhlapuvut, vaatturin työt,
pukijan työt
040 5196754
silja@hengari.net

 Johanna Keiski  Teatteriompelut, tarpeistonvalmistus ja lavasteompelut 050 5436468 johanna@hengari.net

Johanna Keiski

Teatteriompelut, tarpeistonvalmistus ja lavasteompelut
050 5436468
johanna@hengari.net

 Laura Lipiäinen  Teatteriompelut, juhlapuvut, modistin työt, pukijan työt 045 8775052 laura@hengari.net  www.lauraelina.fi

Laura Lipiäinen

Teatteriompelut, juhlapuvut, modistin työt, pukijan työt
045 8775052
laura@hengari.net
www.lauraelina.fi

 Inka Hahto  Teatteriompelut, puvustukset, pukijan työt 040 8240727 inka.hahto@gmail.com

Inka Hahto

Teatteriompelut, puvustukset, pukijan työt
040 8240727
inka.hahto@gmail.com

 Ella Kauppinen  Teatteriompelut 050 5706167

Ella Kauppinen

Teatteriompelut
050 5706167

 Karoliina Ruottinen  Teatteriompelut, pukijan työt 050 4109787

Karoliina Ruottinen

Teatteriompelut, pukijan työt
050 4109787

 Katri Innanmaa  040 5131802

Katri Innanmaa

040 5131802