Yhteystiedot

 

Työhuoneen yhteystiedot

Osoite: Kuoppamäentie 1, 33800 Tampere
Puhelinnumero: 044 0255066
Email: hengari@hengari.net
 

Tekijät

 
Elina Vättö  Pukusuunnittelut ja puvustukset; teatteri, tanssi, elokuva ja ooppera 040 5812718 elina@hengari.net

Elina Vättö

Pukusuunnittelut ja puvustukset; teatteri, tanssi, elokuva ja ooppera
040 5812718
elina@hengari.net

Kaisu Luomajärvi  Teatteriompelut, eläin- ja hahmopuvut 040 5182767 kaisu@hengari.net

Kaisu Luomajärvi

Teatteriompelut, eläin- ja hahmopuvut
040 5182767
kaisu@hengari.net

Sari Vaittinen  Teatteriompelut, vaatturin työt 050 5352659 sari@hengari.net

Sari Vaittinen

Teatteriompelut, vaatturin työt
050 5352659
sari@hengari.net

Silja Kaarne  Teatteriompelut, morsius- ja juhlapuvut, vaatturin työt, pukijan työt 040 5196754 silja@hengari.net

Silja Kaarne

Teatteriompelut, morsius- ja juhlapuvut, vaatturin työt,
pukijan työt
040 5196754
silja@hengari.net

Johanna Keiski  Teatteriompelut, tarpeistonvalmistus ja lavasteompelut 050 5436468 johanna@hengari.net

Johanna Keiski

Teatteriompelut, tarpeistonvalmistus ja lavasteompelut
050 5436468
johanna@hengari.net

Laura Lipiäinen  Teatteriompelut, juhlapuvut, modistin työt, pukijan työt 045 8775052 laura@hengari.net  www.lauraelina.fi

Laura Lipiäinen

Teatteriompelut, juhlapuvut, modistin työt, pukijan työt
045 8775052
laura@hengari.net
www.lauraelina.fi

Inka Hahto  Teatteriompelut, puvustukset, pukijan työt 040 8240727 inka@hengari.net

Inka Hahto

Teatteriompelut, puvustukset, pukijan työt
040 8240727
inka@hengari.net

Ella Kauppinen  Teatteriompelut 050 5706167 ella@hengari.net

Ella Kauppinen

Teatteriompelut
050 5706167
ella@hengari.net

Karoliina Ruottinen  Teatteriompelut, pukijan työt 050 4109787

Karoliina Ruottinen

Teatteriompelut, pukijan työt
050 4109787

Katri Innanmaa  040 5131802

Katri Innanmaa

040 5131802